Zespół Szkół w Białej Podlaskiej

Aktualności
Rok Szkolny 2017/18

Podsumowanie  "LA dla każdego"

18 grudnia w Urządzie Miasta Biała Podlaska odbyło się podsumowanie klasyfikacji indywidualnych i zespołowych otwartych zawodów "Lekkoatletyka dla każdego".

W klasykikacji gimnazjów PG 6 zajęlo I miejsce, natomiast w klasyfikacji szkół podstawowych SP 9 miejsce II.

Drużynowe Biegi Przełajowe

24 października w Sworach dziewczęta i chłopcy z naszej szkoły startowali w półfinale wojewódzkim w Drużynowych Biegach Przełajowych.
Nasi reprezentanci:
Klasy czwarte - Janicka Hanna 4b, Roślik Magda 4b, Gruszka Julia 4e, Marczyńska Natalia 4e, Hautt Amelia 4f, Brygoła Natalia 4i.
Klasy piąte - szóste - Usztwant Zuzanna 5c, Dmochowska Maria 5c, Piaszczyk Alicja 5c, Najdyhor Kornelia 5c, Mańko Kamila 5c

Opieka na zawodach: p. H.Biegajło

Sztafetowe Biegi Przełajowe - Dziewczęta

W ramach Igrzysk Dzieci 03.10.2017 r odbyły się sztafetowe biegi przełajowe ( finał miasta).
W Parku Radziwiłłowskim rywalizowały zespoły bialskich szkół.
Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły w składzie: Buczyło Aleksandra 5c, Krawczyk Honorata 6d, Żylik Zuzanna 6d, Dmochowska Maria 5c, Wieczór Julia 6d, Usztwant Zuzanna 5c zajęła I miejsce.
5 października ta sama drużyna do której dołączyła Dębowska Natalia z 5c w Adamowie( finał rejonu) uplasowała się na II miejscu tym samym usyskując awans do finału wojewódzkiego

Opiekunem zespołu była p.Henryka Biegajło

Sztafetowe Biagi Przełajowe - Chłopcy

Nasza reprezentacja chłopców z klas piątych i szóstych zajęła II miejsce w Finale Miasta Biała Podlaska i III miejsce w Finale Rejonu Bialskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.