Zespół Szkół w Białej Podlaskiej

Aktualności
Rok Szkolny 2017/18

TRÓJBÓJ LA

15 czerwca na stadionie lekkoatletycznym Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej odbyły się zawody w trójboju lekkoatletycznym.
Nasi uczniowie zajęli pierwsze miejsce!

Szkołę reprezentowali: Jakub Czebreszuk, Michał Izdebski, Alan Kalich, Gabriel Zbarachewicz, Filip Doluk, Jakub Stolarczyk.

Opiekun: Marcin Ławnik.
GRATULACJE!

MŁODZI KOSZYKARZE

Uczniowie klas pierwszych i młodsi uczestniczyli w roku szkolnym 2017/18
w zajęciach rekreacyjnych z akcentem na mini koszykówkę.

5 czerwca odbyły się zajęcia, które podsumowały ich pracę. Podczas spotkania każdy uczestnik mógł spróbować swoich sił w różnych próbach sprawnościowych.

Na zakończenie każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom i zasłużony medal.

Zajęcia prowadzone były przez: Małgorzatę Denisiuk, Ewę Malesę, Marcina Ławnika
i Filipa Korpaka.

Do zobaczenia we wrześniu.

SUKCES SIATKAREK

3 czerwca w Świdniku odbył się finał wojewódzki turnieju minisiatkówki Kinder+Sport. Siatkarki naszej szkoły w każdej kategorii awansowały do finału ogólnopolskiego, który odbędzie się już po zakończeniu roku szkolnego w Zabrzu.

,,Dwójki" - I m : Stopa Magdalena, Dębowska Natalia, Gajowy Wiktoria

,,Trójki" - II m : Buczyło Aleksandra, Grabowska Justyna, Roman Karolina

,,Czwórki" - II m : Kułak Aleksandra, Wieczór Julia, Stefaniuk Maja, Krawczyk Honorata, Charłampowicz Aleksandra, Marczuk Julia.

Zespoły zostały przygotowane przez p.Izabelę Łukaszuk, p.Henrykę Biegajło, p.Konrada Rechnio

KOSZYKARZE - I MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE!

Ufff co to były za emocje!!!
Nasi zawodnicy reprezentujący Zespół Szkół w Białej Podlaskiej - Publiczne Gimnazjum nr 6 zostali dzisiaj mistrzami województwa lubelskiego!!

W naszej grupie znalazły sie drużyny z Puław oraz Lublina. Pierwszy mecz rozegraliśmy z naszymi odwiecznymi rywalami z Lublina. Jednym słowem w końcowych minutach był horror. Ale to nasi zawodnicy odnieśli zwycięstwo 45-44! Później pokonali Puławy bez większych problemów.

W drugiej grupie drużyna z Kraśnika pokonała bez większych problemów drużynę z Hrubieszowa i Strachosława.

W meczu o 3 miejsce lepszy okazał sie Lublin.
W finale nasi koszykarze po kolejnym horrorze (na własne życzenie) pokonali drużynę z Kraśnika 32-28!

Uroczyste zakończenie poprowadził Pan Prezydent Michał Litwiniuk, Pani Dyrektor Katarzyna Sierpotowska oraz Pan Stanisław Polaczuk.

Szkołę reprezentowali: Paweł Kossowski, Adrian Kowalczuk, Rafał Kościuczuk, Sebastian Nikoniuk, Jakub Chmielowiec, Mateusz Halecki, Kacper Świderski, Maciej Denisiuk, Przemysław Rosiak, Jakub Kulupa, Bartłomiej Filipiuk.

Trenerzy: Małgorzata Denisiuk, Marcin Ławnik

Gratulacje!!

FINAŁ MIASTA BIAŁA PODLASKA
W MINIKOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

Finał odbył się w naszej szkole 19.02.2018
Rywalizowały drużyny ze szkól: SP2, SP3, SP5, SP6 i gospodarze SP9

Nasi koszykarze nie mieli sobie równych i wygrali wszystkie mecze, wywalczyli awans do Finału Rejonu, który odbędzie się 8.03.2018

Drużyna SP9: PIOTR DOŁĘZKA, SZYMON SZYC, KACPER JANICKI, MIŁOSZ NOWICKI, KONRAD NICZYPORUK, SEBASTIAN NURZYŃSKI, ADRIAN WNUK, KACPER POPIELEWICZ, JAKUB WRÓBEL, ELIASZ PLISZKA, KRYSTIAN WŁADYCZUK, BARTEK TROCHIMIUK

Trenerzy - Małgorzata Denisiuk, Marcin Ławnik

Podsumowanie  "LA dla każdego"

18 grudnia w Urządzie Miasta Biała Podlaska odbyło się podsumowanie klasyfikacji indywidualnych i zespołowych otwartych zawodów "Lekkoatletyka dla każdego".

W klasykikacji gimnazjów PG 6 zajęlo I miejsce, natomiast w klasyfikacji szkół podstawowych SP 9 miejsce II.

Drużynowe Biegi Przełajowe

24 października w Sworach dziewczęta i chłopcy z naszej szkoły startowali w półfinale wojewódzkim w Drużynowych Biegach Przełajowych.
Nasi reprezentanci:
Klasy czwarte - Janicka Hanna 4b, Roślik Magda 4b, Gruszka Julia 4e, Marczyńska Natalia 4e, Hautt Amelia 4f, Brygoła Natalia 4i.
Klasy piąte - szóste - Usztwant Zuzanna 5c, Dmochowska Maria 5c, Piaszczyk Alicja 5c, Najdyhor Kornelia 5c, Mańko Kamila 5c

Opieka na zawodach: p. H.Biegajło

Sztafetowe Biegi Przełajowe - Dziewczęta

W ramach Igrzysk Dzieci 03.10.2017 r odbyły się sztafetowe biegi przełajowe ( finał miasta).
W Parku Radziwiłłowskim rywalizowały zespoły bialskich szkół.
Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły w składzie: Buczyło Aleksandra 5c, Krawczyk Honorata 6d, Żylik Zuzanna 6d, Dmochowska Maria 5c, Wieczór Julia 6d, Usztwant Zuzanna 5c zajęła I miejsce.
5 października ta sama drużyna do której dołączyła Dębowska Natalia z 5c w Adamowie( finał rejonu) uplasowała się na II miejscu tym samym usyskując awans do finału wojewódzkiego

Opiekunem zespołu była p.Henryka Biegajło

Sztafetowe Biagi Przełajowe - Chłopcy

Nasza reprezentacja chłopców z klas piątych i szóstych zajęła II miejsce w Finale Miasta Biała Podlaska i III miejsce w Finale Rejonu Bialskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.